کتاب ۱۱۰۰ واژه انگلیسی

عنوان: کتاب ۱۱۰۰ واژه انگلیسی

نام کتاب به زبان اصلی: ۱۱۰۰ Words you need to know

کاربرد: یادگیری کلمات کلیدی زبان انگلیسی

منبع: آزمون زبان دکتری

نوع فایل: PDF

زبان: فارسی و انگلیسی

محتویات: متن کامل کتاب

دانلود کتاب ۱۱۰۰ واژه انگلیسی

درباره کتاب ۱۱۰۰ واژه انگلیسی

کتاب کنونی یکی از منابع بسیار محبوب و معروف برای یادگیری واژگان‌های مهم و ضروری است. همچنین، این کتاب یکی از منابع مهم برای آزمون‌های استاندارد زبان مانند SAT and ACT محسوب می‌شود. سطح این کتاب تقریبا دشوار و پیشرفته بوده و مناسب زبان آموزان سطح متوسط به بالا است. این کتاب لغات را به صورت هفتگی و روزانه تقسیم بندی کرده و برنامه مدونی را برای آموختن واژگان در اختیار زبان آموزان قرار می‌دهد. در هر درس، پنج واژگان، یک متن و چند تمرین و یک اصطلاع عامیانه ارائه شده است.

کتاب ۱۱۰۰Words You Need to Know یکی از شناخته شده ترین کتاب هایی است که در زمینه تقویت دایره لغات زبان انگلیسی منتشر شده است. این کتاب برای زبان آموزانی مناسب می‌باشد که سطح زبان آنها حداقل متوسط باشد و بخواهند کلمات آکادمیک زبان انگلیسی را یاد بگیرند؛ کلماتی که در این کتاب آموزش داده می‌شوند به ندرت در زبان عامیانه استفاده می‌شوند و بیشتر در متون آکادمیک و رسمی دیده می‌شوند. خواندن این کتاب به داوطلبان آزمون‌های آیلتس و تافل نیز توصیه می‌شود.

کتاب ۱۱۰۰Words You Need to Know لغات را در ۴۶ هفته دسته بندی کرده است. این دسته بندی به شکلی است که از زبان آموزان انتظار می‌رود روزی ۵ کلمه را یاد بگیرند (در این کتاب برای هر هفته ۲۰ لغت و ۴ اصطلاح وجود دارد). کلماتی که آموزش داده می‌شوند ابتدا در یک متن بکار برده شده اند، سپس تمریناتی برای لغات جدید ارائه شده است و در انتهای لغات هر روز نیز لیست کلمات جدید به همراه فونتیک آنها قرار داده شده است.

فایل pdf ویرایش ششم کتاب ۱۱۰۰Words You Need to Now را می‌توانید از سایت دانلود کنید.

4.3 3 رای ها
امتیازدهی به مقاله