کتاب تارگت بند

نام کتاب: تارگت بند

نام کتاب به زبان اصلی: Target Band

منبع: آزمون زبان آیلتس

نوع فایل: PDF

محتوا: متن کامل کتاب

دانلود کتاب تارگت بند

درباره کتاب تارگت بند

توضیحات: کتاب Target Band برای شرکت در آزمون آیلتس پیشنهاد می‌شود. در این کتاب تمامی نکات آزمون‌های آیلتس ارائه شده است و راهنمای نسبتا خوبی برای آزمون است. کتاب راهنمای تارگت برند به صورت تمام متن با لینک دانلود مستقیم ارائه شده است. البته کیفیت این فایل بسیار پائین است. کتاب‌های فور کورنرز که توسط دانشگاه معتبر کمبریج منتشر می‌شوند. این کتاب‌ها برای تقویت زبان انگلیسی از سنین کودکی تا بزرگسالی در چهار مهارت تهیه شده‌اند:

  • مهارت شنیداری
  • مهارت نوشتاری
  • مهارت گفتاری
  • مهارت خواندن

این مجموعه دارای فایل‌های ویدیویی، نرم‌افزار، PDF و MP3 می‌باشد که کتاب الکترونیکی (PDF) این مجموعه دارای Student Book – Work Book – Teachers Book می‌باشد. روش تدریس این مجموعه، بسیار ساده و لذت بخش می‌باشد.

جهت تقویت مهارت‌های اصلی زبان انگلیسی و حتی مهارت مکالمه بسیار مناسب می‌باشد. از آنجایی که این مجموعه دارای سطح مختلفی است، برای تمامی سطوح (مقدماتی – متوسط – پیشرفته) مناسب می‌باشد. مطالب و مفاهیمی که به شما عزیزان آموزش داده می‌شوند، بسیار واضح و روشن هستند. نکته دیگری که می‌بایست ذکر گردد این است که کتابهای تاپ ناچ عموما کتابهایی برای کار در کلاسهای حضوری می‌باشند و اغلب زبان آموزان نمی توانند بخوبی از آن بصورت Self Study استفاده نمایند.

در صورتیکه آموزش مهارتهای انگلیسی در کتابهای انگلیش ریزالت و امریکن انگلیش فایل می‌تواند به میزان قابل توجهی بصورت Self Study (یا حداقل بصورت نیمه حضوری)‌ بکار رود. با انتخاب کتابهای انگلیش ریزالت و امریکن انگلیش فایل به راحتی می‌توانید از آن بصورت خودآموز استفاده نموده و پس از اتمام هر درس از کلاسهای رفع اشکال حضوری و آزمونهای آزمایشی استفاده نمایید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله