کتاب واژگان ضروری تافل بارونز

عنوان: کتاب واژگان ضروری تافل بارونز

عنوان به زبان اصلی: Essential Words For The TOEFL

ناشر: انتشارات پیشروی بارونز

محتویات: متن کامل کتاب

تعداد درس: ۳۰ درس و هر درس ۱۵ واژه

نوع فایل: فایل PDF

 دانلود کتاب واژگان ضروری تافل بارونز

درباره کتاب واژگان ضروری تافل بارونز

تسلط بر واژگان و لغات پرکاربرد آزمون تافل باعث موفقیت در بخش لغات می‌شود. همچنین در بخش هایی نظیر Writing و درک مطلب نیز کارساز خواهد بود. در این کتاب همانگونه که از عنوانش نیز برمی آید، به لغات پرکاربرد و ضروری آزمون زبان تافل TOEFL پرداخته شده تا زبان آموزان و داوطلبان این آزمون، به بهترین نحو بتوانند بر این بخش از آزمون مسلط شوند. این کتاب ابتدا با بررسی آزمون TOEFL و معرفی کامل آن به ارایه لغات پرکاربرد به صورت درس به درس پرداخته است.

یکی از مزایای کتاب واژگان ضروری تافل بارونز، ارایه تست‌های متنوع برای تسلط هرچه بیشتر داوطلبان به لغات ضروری TOEFL اشاره نمود. کتاب حاضر شامل ۵۰۰ کلمه مورد نیاز با تعاریف این کلمه‌ها برای آماده سازی دانشجویان TOEFL ارائه شده است. همچنین در این کتاب با اینکه چگوته دامنه لغات خود را بالا ببرید آشنا می‌شوید. چگونگی نحوه استفاده از فرهنگ لغت و اصطلاحات، تست‌های طراحی شده برای ارزیابی دانشجو، آموزش لغات و پیشرفت در یادگیری انگلیسی از ویژگی‌های این کتاب است.

کتاب واژگان ضروری تافل

جلد قدیمی کتاب

کتاب واژگان ضروری تافل، ویژه آمادگی دانشجویانِ ESL برای شرکت در آزمون‌های TOEFL طراحی شده است. این کتاب لیستی از واژگانِ سازمان دهی شده را ارائه می‌دهد که برای هر واژه تعریف، مثال و تمریناتی در نظر گرفته شده است. تعداد واژگانِ این کتاب در حدود ۵۰۰ لغت می‌باشد. همچنین در این کتاب نکاتی برای توسعه دایره لغات انگلیسی دانشجویان ذکر شده است. زبان آموزان می‌توانند با استفاده از تست‌های موجود در کتاب و کلید پاسخ آنها، در شرایط آزمون TOEFL قرار گرفته و میزان آمادگی خود را در بخش لغات بسنجند.

این کتاب طوری طراحی شده که مهارت‌های مربوط به یادگیری واژگان را در دانشجویان افزایش دهد. کتاب واژگان ضروری تافل در ایران از منابع اصلی آزمون‌های تافل، زبان عمومی ارشد، دکتری، GRE، و … می‌باشد. این کتاب شامل ۳۰ درس و هر درس دارای ۱۵ لغت می‌باشد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله