کتاب حقه‌های تافل اینترنتی

عنوان: کتاب حقه‌های تافل اینترنتی

نام کتاب به زبان اصلی: TOEFL iBT Tips

کاربرد: آزمون تافل اینترنتی

محتویات: متن کامل کتاب

تعداد صفحات: ۴۰۰ صفحه

زبان: انگلیسی

تصویر روی جلد : هانیه مجاهدی

دانلود کتاب آزمون تافل اینترنتی

درباره کتاب حقه‌های تافل اینترنتی

این کتاب برای آمادگی آزمون تافل TOEFL مناسب است. تافل مخفف عبارت Test of English as a Foreign Language به معنای «آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی» است. آزمون تافل داوطلبان غیرانگلیسی زبان جهت ورود به بیشتر دانشگاه‌های معتبر جهان است. بـرای ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای در آمریکا و کانادا نیز به مدرک تافل نیاز است. آزمون تافل (TOEFL) توسط سرویس سنجش تحصیلی (ETS) دانشگاه پرینستون (Princeton) برگزار می‌شود. این آزمون، مهارت در بخش‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری، و درک مطلب انگلیسی را مورد سنجش قرار می‌دهد. نمره کسب شده در این آزمون جهت پذیرش در این دانشگاه‌ها به مدت دو سال معتبر است.

در کتاب حقه‌های تافل اینترنتی نویسنده کوشش کرده است تا انواع مهارت‌های مورد نیاز آزمون تافل اینترنتی را فراهم کند. همیشه راه‌کارهای میانبری نیز برای موفیت وجود دارد که به آنها Tip گفته می‌شود. در واقع Tip به معناری حقه و کلک است اما بار منفی چندانی ندارد. در واقع روش‌های ساده‌ای را نشان می‌دهد که براساس تجارب قبلی این آزمون شناخته شده است. بویژه این کتاب برای دانشجویان و پژوهشگران ایرانی مناسب است. با توجه به ذات ایرانی که همیشه به دنبال موفقیت از طریق میانبر زدن است پیشنهاد می‌شود که این کتاب را مطالعه کنید. آنگاه می‌توانید مثل همیشه نزد دوستان خود با افتخار بگویید میانبر زدم و موفق شدم و آنگاه بخندید.

در این کتاب شیوه‌ها و روش‌های جذابی برای پاسخ به سوالات آزمون مطرح شده است. با استفاده از این روش‌ها می‌توان یک گام به موفقیت در آزمون نزدیک شد. البته مطالعات کتاب‌های اصلی آزمون زبان تافل را از یاد نبرید. موفقیت تنها از طریق تلاش و پشتکار میسر می‌شود.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله