کتاب کارآفرینی و نوآوری

عنوان: کتاب کارآفرینی و نوآوری

نویسنده : رضا صالحی و تیم مولفین

نوع فایل : فارسی تمام متن

فرمت فایل : PDF

ناش ر: پژوهشکده تحقیقات استراتژیک

تعداد صفحات : ۱۶۰ صفحه

دانلود کتاب کارآفرینی کاربردی

حمایت از ناشر و نویسنده: این کتاب به صورت تمام متن در اینترنت منتشر شده است و اگر ناشر نارضایتی خود را اعلام کند لینک آن از پارس‌مدیر حذف خواهد شد.

معرفی کتاب کارآفرینی و نوآوری

هدف کتاب کارآفرینی و نوآوری آشنا کردن خواننده با مبانی مدیریت کارآفرینی است، شامل پنج فصل می‌باشد. در این کتاب سعی شده مفاهیم کارآفرینی، خلاقیت سازمانی، مدیریت کسب‌وکار، فرهنگ و کسب‌وکار و در نهایت طرح کسب‌وکار به صورت مختصر و مفید در اختیار دانشجویان، پژوهشگران و خوانندگان قرار بگیرد. لازم به ذکر است این کتاب با سرفصل درس کارآفرینی مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دروس مهارت مشترک دانشگاه جامع علمی کاربردی، می‌باشد.

سعی مؤلفان بر آن بوده که تمامی مفاهیم مربوط به کارآفرینی در این کتاب پوشش داده شود. لذا یقیناً این اثر خالی از اشکال نیست و نیازمند ارزیابی و ارائه‌ از طریق شما بزرگواران می‌باشد. بنابراین از شما عزیزان خواهشمندیم که با ارائه نظرات سازنده خود ما را یاری فرمایید تا در چاپ‌های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

برای موفقیت فردی، سازمانی و ملی باید به سمت کارآفرینی حرکت کرد. به عنوان یک فرد اگر شغل مناسب وجود ندارد یک ایده خلاقانه کافی است. از طریق فعالیت‌های کارآفرینانه می‌توانید کسب‌وکار خودتان را راه اندازی کنید. در این صورت به زودی باید نیروی کار نیز جذب کنید. شما دیگر در جستجوی کار نیستید بلکه به کارگر و کارمند نیاز دارید. به عنوان یک سازمان اگر رقبا گوی رقابت را برده‌اند شما نیز گوی کارآفرینی بزنید. از طریق فعالیت‌های کارآفرینانه فرصت‌های بازار را شکار کنید.

مدیر سازمان در عصر حاضر یک شکارچی است که فرصت‌ها را شکار می‌کند. در نهایت اقتصاد کلان کشورهای پیشرفته بر محور چرخ‌های کارآفرینی به پیش می‌رود. کارآفرینی کلید توسعه اقتصادی است. این را کشورهای توسعه یافته به‌خوبی می‌دانند پس کتاب کارآفرینی و نوآوری را مطالعه کنید.

3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله