دانلود سوالات دکتری مدیریت 94

دانلود دفترچه آزمون دکتری مدیریت ۹۴

آزمون دکتری مدیریت ۹۴ به صورت متمرکز برگزار شد و سوالات آن برای دانلود قرار داده شده است. دفترچه آزمون کنکور دکتری تخصصی مجموعه مدیریت، مدیریت مالی، مدیریت ورزشی و مهندسی صنایع سال ۱۳۹۴ به ارائه شده است. پژوهشگران جهت دریافت دفترچه سوالات آزمون دکتری تخصصی متمرکز سال ۹۴ می‌توانند از لینک زیر برای دریافت استفاده نمایند. فایل‌های آزمون دکتری ۹۴ به صورت فایل PDF است.

کل مجموعه: سوالات دکتری تخصصی مدیریت و مهندسی صنایع ۹۴ و سوالات زبان و استعداد تحصیلی

  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۴ – مجموعه مدیریت
  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۴ – مهندسی صنایع
  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۴ – مدیریت مالی
  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۴ – مدیریت ورزشی
  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۴ – مدیریت آموزشی
  • دانلود سوالات دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۴ – حسابداری

دفترچه سوالات آزمون زبان و استعداد تحصیلی دکتری سراسری سال ۱۳۹۴

  • دانلود سوالات عمومی دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۴ – مجموعه مدیریت
  • دانلود سوالات عمومی دکتری تخصصی سراسری ۱۳۹۴ – مهندسی صنایع

دانلود سوالات دکتری مدیریت ۹۴

آزمون دکتری مدیریت ۹۴

حتما سواالات آزمون دکتری مدیریت ۹۴ را با آزمون دکتری مدیریت ۹۳ مقایسه کنید. داوطلبانی که قصد انتخاب رشته دکتری سراسری را دارند می‌بایست پس از مطالعه کارنامه و آگاهی از این که در چه دوره هایی مجاز به انتخاب رشته شده اند و همچنین پس از مطالعه دقیق دفترچه انتخاب رشته دکتری ۹۷ اقدام به انتخاب رشته نمایند. داوطلبان دکتری سراسری می‌توانند حداکثر تا ۵۰ کد رشته محل را انتخاب و در فرم انتخاب رشته وارد نمایند. یکی از نکات مهم در رابطه با انتخاب رشته دکتری سراسری این است که چینش کد رشته باید بر اساس علاقه خود انجام دهید.

هنگام انتخاب رشته، شهر و سطح علمی دانشگاه را نیز مدنظر قرار دهید. پس از انجام انتخاب رشته از دریافت کد ۱۵ رقمی غافل نشوید و منتظر اطلاعیه‌های سازمان سنجش باشید. نتایح نهایی انتخاب رشته دکتری سراسری از طریق سایت سازمان سنجش اعلام نمی شود. بلکه دانشگاه مربوطه خبر پذیرفته شدن داوطلبان را از طریق تماس تلفنی اعلام می‌کند.

پیشنهاد می‌شود حتما سوالات ادوار گذشته را مطالعه کنید. سوالات نخستین دوره یعنی آزمون دکتری مدیریت ۹۱  را دانلود و مطالعه کنید. اگر در آزمون کتبی قبول شدید خود را آماده مصاحبه حضوری کنید. در حین مصاحبه دکتری سعی کنید دلایل منطقی با پشتوانه علمی ارائه دهید. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد می‌توانند حداکثر تا ۴۰ کد رشته محل را انتخاب کنند. آنگاه فرم انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد وارد نمایند. برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد نیز همچون دانشگاه‌های سراسری بر اساس علاقه اولویت بندی کنید. یعنی کد رشته محل هایی را که تمایل بیشتری به آن دارید در اولویت‌های بالا قرار دهید. چنانچه احساس کردید نیاز به مشاوره داشتید با پارس‌مدیر ارتباط بگیرید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله