کتاب ۵۰۰ واژه تافل اینترنتی

عنوان: کتاب ۵۰۰ واژه تافل اینترنتی

نام کتاب به زبان اصلی: ۵۰۰ Words, Phrases, Idioms for the TOEFL iBT

کاربرد: آزمون تافل اینترنتی

محتوی: متن کامل

فرمت: PDF

تصویر روی جلد : بهنام امینایی

ارائه دهنده: parsmodir[dot]com

دانلود کتاب آزمون تافل اینترنتی

درباره کتاب ۵۰۰ واژه تافل اینترنتی

چرا کتاب ۵۰۰ واژه تافل اینترنتی؟ این کتاب تافل متفاوت است زیرا از سیستم یادگیری واژگان به نام بازیافت استفاده می‌کند. بازیافت ساده است. هر تمرین به چهار مسابقه تقسیم می‌شود. مسابقه ۱، یک مسابقه واژگان چند گزینه‌ای، ده کلمه جدید را معرفی می‌کند. در مرحله بعدی، شما مسابقه ۲. مسابقه ۲ را انجام خواهید داد مسابقه یک مسابقه برای تکمیل جمله است که بر اساس ده کلمه در مسابقه ۱. بعد، شما مسابقه ۳، یک امتحان املا را انجام می‌دهید. بلندگو روی CD همان ده کلمه را به نوبت می‌گوید.

پس از آن ده دقیقه ثانیه فرصت خواهید داشت تا هر کلمه را با گفتن و تایپ کردن هجی کنید. سرانجام، شما مسابقه ۴ را انجام خواهید داد. مسابقه ۴ یک آزمون تایپ ۶۰ کلمه‌ای است که بر اساس ده کلمه جدیدی که از طریق آزمونهای ۱، ۲ و ۳ بازیافت کرده اید، به علاوه کلمات، عبارات و اصطلاحات بازیافت شده از تمرین‌های قبلی. BONUS MATERIAL استراتژی‌های ضروری بلاغی و یک روش آزمایش شده برای توسعه مقاله‌های تافل مبتنی بر نظر و واقعیت را بیاموزید. کتاب ۵۰۰ واژه تافل اینترنتی برای شما که می‌اندیشید.

آزمون تافل مخفف عبارت Test of English as a Foreign Language به معنای «آزمون انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی» است. آزمون تافل داوطلبان غیرانگلیسی زبان جهت ورود به بیشتر دانشگاه‌های معتبر جهان است. بـرای ادامه فعالیت‌های حرفه‌ای در آمریکا و کانادا نیز به مدرک تافل نیاز است. آزمون تافل (TOEFL) توسط سرویس سنجش تحصیلی (ETS) دانشگاه پرینستون (Princeton) برگزار می‌شود. این آزمون، مهارت در بخش‌های شنیداری، گفتاری، نوشتاری، و درک مطلب انگلیسی را مورد سنجش قرار می‌دهد. نمره کسب شده در این آزمون جهت پذیرش در این دانشگاه‌ها به مدت دو سال معتبر است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله