کتاب تحول دیجیتال

عنوان: کتاب تحول دیجیتال

عنوان انگلیسی و اصلی: Leading Digital

نویسندگان: جرج وسترمن، دیدیه بونت و اندو مک‌آفی

زبان: انگلیسی

تاریخ نشر: ۲۰۱۴

تعداد صفحات: ۲۵۶ صفحه

ترجمه فارسی: مهدی شامی و شادی ایرانی

دانلود معرفی کتاب تحول دیجیتال

درباه کتاب تحول دیجیتال

این کتاب توسط جرج وسترمن به نگارش درآمده است و در ایران نیز توسط شامی و شادی ترجمه شده است. به نظر می‌رسد این کتاب منبع خوبی برای مدیران صنایع و دانشجویان مدیریت می‌باشد. وسترمن و همکاران کوشش کرده‌اند مباحث علمی عصر فناوری و رهبری دیجیتال را به زبانی ساده و کاربردی بیان کنند. رویکرد اصلی کتاب نیز ارائه مدارک و مستندات عملی و کاربردی با رویکردی علمی و دانشگاهی است. بنابراین هم برای مدیران و هم برای پژوهشگران منبع خوبی می‌باشد.

این کتاب به طور خاص برای مدیران و تصمیم‌گیران عرصه کسب‌وکار (و طبیعتاً مشاوران آنها)‌ نوشته شده است. بنابراین اگر از کسانی هستید که به صورت فردی به مطالعه در حوزه تحول دیجیتال مشغولید، احتمالاً جزو بهترین گزینه‌های مطالعه برای شما نیست. اگر فکر می‌کنید عبارت “دیجیتالی شدن” فقط مربوط به صنایعی مانند فناوری، رسانه و سرگرمی است، دوباره فکر کنید. در حقیقت، تلفن همراه، تجزیه و تحلیل، رسانه‌های اجتماعی، حسگرها و رایانش ابری در حال حاضر اساساً کل فضای کسب‌وکار را  تغییر داده است. باید متحول شد و به سوی تغییر دوید تا موفقیت کسب شود.

جورج وسترمن ایده پرداز شناخته شده در جهان در زمینه تحول دیجیتال و مزیت رقابتی از طریق نوآوری در فناوری است.جمله مشهور او این است: «رهبران بزرگ فناوری را به تحول تبدیل می‌کنند.» او در تقاطع رهبریت اجرایی و نوآوری دیجیتال فعالیت می‌کند تا جریانی مداوم از بینش‌های مفید را به رهبران  همه صنایع بدهد. در حال حاضر او نویسنده،پژوهشگر و سخنران دانشکده مدیریت و کسب‌وکار دانشگاه فناوری ماساچوست (ام آی تی) و پژوهشگر حوزه اقتصاد دیجیتال در این دانشگاه است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله