مقاله ANP با ترجمه فارسی

مقاله ANP با ترجمه فارسی : چند مقاله انگلیسی فرایند تحلیل شبکه به صورت تخصصی در سایت پارس‌مدیر ترجمه و ارائه شده است.

ترجمه مقاله مدل ترکیبی QFD-ANP

این مقاله یک چارچوب روش شناسی برای یکپارچه سازی الزامات ذی‌نفعان و جنبه‌های مختلف پروژه توسعه مجدد شهری مطرح می‌نماید. ما پیشنهاد می‌کنیم از تکنیک‌های تجزیه و تحلیل تصمیم‌گیری چندمعیاره استفاده کنید. ترکیبی از گسترش عملکرد کیفیت (QFD) و فرایند تحلیل شبکه (ANP) در این مقاله ارائه شده است. از این رویکرد ترکیبی برای ارزیابی پروژه تجدید حیات برای مناطق استفاده شده است. مناطقی که در آن گذشته‌های صنعتی از نقطه نظر اقتصادی از بین رفته،  اما هنوز هم مشخصات ساختمان‌ها و منطقه باقی مانده است.

این کار کاربرد چارچوب روش شناسی به منظور ارزیابی جنبه‌های اصلی تحول از مکان “belle de mai- la friche” در مارسی، یک کارخانه توتون و تنباکو سابق که در در اوایل دهه ۱۹۹۰، با مساحت ۴۵۰۰۰متر مربع مرکز حوادث فرهنگی و هنری معاصر بوده است را شرح می‌دهد. از طریق ترکیبی از QFD  و ANP ما قصد داریم امکان پذیری استفاده از این روش که می‌تواند به فرایند تصمیم‌گیری و اجماع عمومی کمک کند، بررسی نماییم.

دانلود مقاله مدل ترکیبی QFD-ANP

ترجمه مقاله ANP تحلیل هوش تجاری با تکنیک

سازمان‌های سنتی معمولا با مسائلی مانند ازدحام داده و کمبود اطلاعات کمبود دانش ناکافی بودن گزارشات روبرو هستند. در نتیجه برای تصمیم‌گیری به موقع در کمترین زمان ممکن در شرایط مورد نیاز سطوح بالای مدیریت هستند. مدیران نیز معمولاً تصمیمات را بر اساس تجربیات خودشان اخذ می‌کنند. این نیز به نوبه خود باعث بالا رفتن ریسک تصمیم‌گیری و یا حتی پایین آمدن ارزش تصمیم‌گیری آنها می‌شود.

هوش تجاری یک وسیله قابل استفاده توسط سازمان‌ها جهت جمع‌آوری و تحلیل داده‌ها و اطلاعات ساخت یافته و بدون ساختار است. با استفاده از تکنولوژی‌های مدن اطلاعاتی است (IT) هوش تجاری از قسمت عمده‌ای از داده‌ که در پروسه عملیات روزانه تولید می‌شود را جمع کرده و به اطلاعات و دانش تبدیل می‌کند. این شیوه از حدس و گمان در سازمان جلوگیری می‌کند. همچنین در عملیات سرعت گرا به جهت بهتر کردن تاثیرات مدیریت و عملکرد اثرگذاری می‌کند. بنابراین هوش تجاری تبدیل به ابزاری خواهد شد که سازمان را در لبه رقابت قرار خواهد داد.

دانلود اصل مقاله تحلیل شبکه هوش تجاری

برای دانلود مقاله ANP با ترجمه فارسی می‌توانید از سایت پارس‌مدیر استفاده کنید.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله