دانلود سوالات دکتری سال 90

دانلود دفترچه آزمون دکتری مدیریت ۹۰

دفترچه آزمون کنکور دکتری تخصصی مدیریت سال ۹۰ به همراه نمونه سوالات آزمون دکتری سراسری سازمان سنجش برای آمادگی آزمون ارشد ارائه شده است. پژوهشگران جهت دریافت دفترچه سوالات آزمون دکتری تخصصی متمرکز سال ۱۳۹۰ می‌توانند از لینک زیر برای سفارش استفاده نمایند. فایل‌های آزمون دکتری ۹۰ به صورت فایل PDF است.

محتویات: دفترچه آزمون زبان انگلیسی + استعداد تحصیلی + سوالات تخصصی

کل مجموعه: سوالات دکتری تخصصی مدیریت ۹۰ – نوبت صبح و عصر

سوالات این دوره از آزمون، فاقد پاسخنامه کلیدی می‌باشد.

دانلود سوالات دکتری مدیریت ۹۰

درباره آزمون دکتری مدیریت ۹۰

اولین دوره‌ای که آزمون دکتری مدیریت به صورت یکپارچه و کشوری برگزار شد سال ۱۳۹۰ می‌باشد. سوالات دفترچه آزمون دکتری متمرکز مربوط به سال ۱۳۹۰ در دو حوزه تخصصی و عمومی مطرح شد. دانشجویان مدیریت برای اولین بار با آزمون استعداد تحصیلی مواجه شدند که برگرفته از فرمت GMAT می‌باشد و البته به سبک ایرانی ارائه شد. سوالات زبان نیز به صورت عمومی ارائه گردید و بازهم از سیک تافل اقتباس شد. سوالات تخصصی مدیریت برای دانشجویان این دوره بسیار شگفت‌انگیر بود و همه سوالات از کتاب تئوری سازمان و مدیریت علی رضائیان طرح شده بود.

پس از این دوره در دوره‌های دوم و سوم و چهارم نیز خبری از سوالات تخصصی در زمینه بازاریابی، مالی و تولید نبود. سوالات تخصصی در همان سوالات مربوط به تئوری سازمان و مدیریت خلاصه شده بود. در دوره‌های بعدی شکل و نظم بهتری برقرار شد و بعد از یک دهه سوالات تخصصی‌تر شد. مطالعه سوالات آزمون دکتری مدیریت ۹۰ برای دانشجویان مدیریت توصیه می‌شود. با مطالعه سوالات این دوره می‌توانید با سبک کلی مربوط به سوالات آزمون دکتری مدیریت بیشتر اشنا شوید. آزمون دکتری مدیریت برای شما دانشجویی است که می‌اندیشید. مطالعه ژرف سوالات آزمون ادوار گذشته باعث افزایش توان در آزمون پیش رو است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله