کتاب تئوری سازمان دکتری مدیریت

عنوان: کتاب تئوری سازمان دکتری مدیریت

خلاصه منسجم کتاب تئوری سازمان و مدیریت

تهیه و تنظیم: آرش حبیبی

شامل کتاب تئوری سازمان دفت + هچ + رابینز + الوانی

ضمیمه: سوالات تئوی سازمان و مدیریت همه دوره‌های کنکور سراسری

کتاب جامع تئوی سازمان و مدیریت توسط گروه تخصصی پارس مدیر به صورت جامع و یکپارچه تهیه شده است.

با مطالعه این کتاب به خواندن متن کامل چهار کتاب مذکور نیازی نخواهید داشت.

این کتاب در مدت ۱ سال و در ۲۰۰ صفحه تدوین شده و خواهشمندیم آن را برای دوستان خود ارسال نکنید.

توزیع کتاب از نظر اخلاقی و قانونی صحیح نیست.

درباره کتاب تئوری سازمان دکتری مدیریت

تئوری‌های مدیریت یکی از دروس اصلی آزمون دکتری مدیریت می‌باشد. همه دانشجویان کارشناسی ارشد مدیریت به دنبال کتابی جامع به عنوان منبع دکتری مدیریت هستند. کتاب‌های خوب زیادی در این زمینه منتشر شده است. همچنین نمی‌توان هیچ کتابی را به عنوان منبع نهایی آزمون معرفی کرد. با این وجود در کتاب حاضر کوشش شده است تا خلاصه‌ی از چهار کتاب معتبر در این زمینه تهیه شود. این کتاب‌ها عبارتند از:

توضیحات نویسنده: زمانی که برای دکتری مدیریت مطالعه می‌کردم و هنوز فشار کار و زندگی نبود، فرصت بسیار زیادی داشتم تا کتاب‌های مختلف مدیریتی را خلاصه نویسی کنم. چهار کتاب سنتی و اصلی تئوری‌های سازمان و مدیریت یعنی کتاب دفت، رابینز، هچ و الوانی را کامل خلاصه نویسی کردم. فصل‌هاب کتاب‌های مدیریتی شبیه به هم است بنابراین هر فصل را کامل باهم مقایسه کردم و بعد خلاصه‌ها را تلفیق کردم.

چون برای نوشتن این کتاب یک سال تمام زمان گذاشتم بنابراین واقعا حیفم آمد آن را تایپ نکنم و در اختیار پژوهشگران قرار ندهم. هدف از انتشار این کتاب فقط مادی نیست و از صمیم قلب دوست دارم کمکی به دانشجویان مدیریت کرده باشم تا مطالعه این چهار کتاب را همزمان و ساده انجام دهند. تردید ندارم هیچ نکته‌ای در چهار کتاب مورد اشاره وجود ندارد که در این کتاب نیاورده باشم.

اگر می‌خواهید برای آزمون دکتری آماده شوید یا یک کتاب منسجم در زمینه تئوری‌های سازمان و مدیریت داشته باشید پیشنهاد می‌کنم این کتاب را خریداری کنید. تمامی نکاتی که در کتاب‌های چهارگانه دفت، الوانی، رابینر و هچ در این کتاب موجود است.

دانلود فهرست مطالب کتاب تئوری دکتری مدیریت

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله