مدیریت بحران و خلاقیت سازمانی

ترجمه مقاله رابطه مدیریت بحران و خلاقیت سازمانی

اصل مقاله و ترجمه تخصصی با کیفیت بالا توسط پارس مدیر

ترجمه چکیده مقاله رابطه مدیریت بحران و خلاقیت سازمانی

هیچ سازمانی در برابر بحران‌ها در امان نیست. از سقوط مالی جهانی، ورشکستگی‌های بی سابقه و تملک‌های غیر منصفانه تا ویروس H1N1 و دسترسی بین‌المللی شیر آلوده، بحران‌ها رهبران را به شیوه‌های غیرعادی به چالش طلبیده اند.

اگر تابحال در یک بحران سازمانی درگیر شده اید، بلاواسطه متوجه می‌شوید که راه حل مستلزم تفکر خلاق است. اگر شما بحران‌ها را اداره کرده باشید، احتمالا احساس سردرگمی یا گرفتگی دجربه کرده اید. تفکر و عمل خلاق بیشترین تاثیر دارند. برحسب تعریف، شرایط بحرانی چالش هایی غیرمنتظره یا برآورده شده را ایجاد می‌کنند که می‌توانند فقط بوسیله ی واکنش‌های نوآورانه پرداخته شوند. شیوه‌های بررسی شده و مورد اطمینان زمانی که بحران لطمه می‌زند، به هدف نمی رسند، که موقعیت‌های اضطراری عبارتند از نقص‌های محصول، آلودگی محیطی، خسارت مصرف‌کننده، تهدیداتی برای تمامیت علامت تجاری یا برخی فجایع دیگر.

بحران خلاقیت

بحران‌ها همیشه بخشی از کسب‌وکار بوده اند، ولی تغییرات موجود در محیط کاری امروزه، مانع را در زمانیکه به مدیریت بحران می‌رسد، افزایش می‌دهند. رقابت با حد و مرزهای رکود اقتصادی می‌تواند قابلیت سازمان در جمع آوری منابع ضروری در زمانیکه بحران حادث می‌شود، را محدود سازد. تجارت در یک بازار جهانی می‌تواند سازمان‌ها را در برقراری ارتباط و کار کردن با همقطاران در فرهنگ‌های دیگر که سبک ها، رجحان ها، و ارزش‌های آنها ممکن است به میزان زیادی در ادرات مرکزی فرق داشته باشند، فاقد صلاحیت نماید.

این اختلافات بطرز شگفت اوری زمانی ظاهر می‌شوند که در جزیان بحران پاسخ‌ها باید سریع و دقیق باشند. با اضافه شدن این پیچیدگی‌ها به دامنه دید آنی در سطح جهانی، احساس می‌کنید که رهبران سازمان در وضعیتی قرار گرفته اند که تلاش می‌کنند تا با وقت کمتر شخصی و دیدگاه عمومی وسیع تر تصمیم‌گیری نموده و دست به اقداماتی بزنند. ترجمه مقاله رابطه مدیریت بحران و خلاقیت سازمانی توسط پارس‌مدیر ارائه شده است.

توجه: تنها در صورت اعتماد به پارس مدیر اقدام به خرید نمایید.

دانلود مقاله اصل لاتین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله