ویدیوی گسترش عملکرد کیفیت

دانلود ویدیوی آموزش گسترش عملکرد کیفیت QFD همراه با مثال حل شده

در صورت مشکل در دانلود فایل با ایمیل Parsmodir@gmail.com ارتباط بگیرید.

هدف: آموزش روش گسترش عملکرد کیفیت

آموزگار : آرش حبیبی

ناشر : سایت پارس‌مدیر

کیفیت آموزش : تضمین شده

نوع محصول: قابل دانلود پس از خرید

فرمت فایل: ویدیوی MP4 سازگار با موبایل و ویندوز

درباره ویدیوی گسترش عملکرد کیفیت

این بسته آموزشی شامل یک ویدیوی مقدمه در ۵ دقیقه و حل یک مساله کاربردی در ۱۵ دقیقه است. فایل اکسل مثال حل شده نیز موجود است. هدف آموزشی این ویدیو داستان‌سرایی در مورد ماهیت روش گسترش عملکرد کیفیت نیست.

چرا طول مدت ویدیو کوتاه است؟

اعتقاد داریم کلی گویی و سخنرانی در مورد چیستی و تاریخچه این روش نیازی به یک ویدیو ندارد. می‌شود دو ساعت فیلم آموزشی تهیه کرد اما در نهایت پژوهشگر از حل یک مساله ساده عاجز خواهد بود. هدف ما این است پژوهشگر بتواند حل کردن مساله را یاد بگیرد. به همین منظور یک مساله مناسب در محیط اکسل به طور کامل حل شده و فایل اکسل مربوط نیز پیوست شده است.

چطور با جزئیات و پیشینه روش آشنا شوم؟

اگر مایل باشید به طور کامل با تعاریف، تاریخچه و ماهیت روش آشنا شوید یک کتاب تمام متن نیز در این ویدیوی آموزشی قرار داده شده است. بازهم تاکید می‌شود کلیات این روش در همه سایت‌های اینترنتی از جمله سایت پارس‌مدیر آمده است. هدف این آموزش توانایی حل مساله با مشاهده ویدیوی گسترش عملکرد کیفیت است.

پس از خرید چگونه به این ویدیو دست پیدا کنم؟

لینک دانلود مجموعه آموزشی بلافاصله پس از خرید در اختیار پژوهشگر قرار می‌گیرد. ضمن اینکه یک نسخه نیز به ایمیل پژوهشگران ارسال می‌شود بنابراین آدرس ایمیل خود را در هنگام خرید صحیح وارد کنید. در پایان اگر مشکلی در دانلود محصول داشتید نگران نباشید تیم پشتیبانی ما پاسخگو است.

چطور از کیفیت ویدیو مطمئن شوم؟

در نظر داشته باشید شما مشتری نیستید پژوهشگری ارزشمند هستید که در راه علم زمان و هزینه می‌کنید. بنابراین حفظ ارزش شما برای مجموعه پارس‌مدیر الزامی است. این ویدیو توسط دکتر حبیبی تهیه شده است که سال‌ها هم در عرصه صنعت و هم در عرصه پژوهشی از این روش استفاده کرده است.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله