پایان‌نامه مدیریت

نظر به درخواست متعدد کاربران برای خرید پایان‌نامه و دانلود پایان‌نامه مدیریت و رساله دکتری مدیریت یادآور می‌شویم پایگاه علمی پژوهشی پارس‌مدیر به هیچ عنوان پایان‌نامه برای فروش ندارد. فروش پایان‌نامه از لحاظ قانونی و اخلاقی ناپسند است. هدف ما ایجاد تمامی بسترهای لازم برای نگارش پایان‌نامه و مقاله‌های علمی-پژوهشی مبتنی بر روش صحیح تخحقیق علمی توسط خود پژوهشگر است. لذا خواهشمندیم برای دانلود پایان‌نامه مدیریت با ما مکاتبه نکنید. سایت پارس‌مدیر تنها در زمینه‌های زیر مشاوره پایان‌نامه می‌دهد.

یکی از اهداف پایگاه پارس مدیر در راستای توسعه روش‌های علمی و پژوهشی، حمایت مالی از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکتری مدیریت است. چنانچه پژوهشگران علاقه‌مند باشند تا پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را با مطالعه موردی پیرامون سایت پارس مدیر انجام دهند از حمایت مالی پایگاه پارس مدیر برخوردار خواهند شد. در همین راستا پایان‌نامه‌های متعددی با مطالعه موردی پایگاه پارس‌مدیر تاکنون انجام شده است. پژوهشگران می‌توانند برای دریافت این پایان‌نامه‌ها با ما ارتباط برقرار کنند.

مرجع رسمی دانلود پایان‌نامه مدیریت

مرجع رسمی دانلود پایان‌نامه مدیریت در کشور سایت ایرانداک می‌باشد. «پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران» (ایرانداک) بر پایه گاه‌شمار و همچنین نخستین سند در این زمینه، در یکم مهر ماه سال ۱۳۴۷ با نام فارسی «مرکز اسناد ایران» در برابر نام انگلیسی «Iranian Documentation Center» پایه‌گذاری شد و پیش از نام کنونی، با نام‌ «مرکز مدارک علمی ایران» در سال ۱۳۵۰، «مرکز اطلاعات و مدارک علمی ایران» در سال ۱۳۷۰، و «پژوهشگاه اطلاعات و مدارک علمی ایران» در سال ۱۳۸۴ نیز خوانده شد. پژوهشگاه با نام کوتاه «ایرانداک» شناخته می‌شود. «داک»، کوته‌نوشت «doc» در «documentation» و در زبان فارسی به‌معنای «تکیه‌گاه» و «چوبی است که دیوار و در را بر آن محکم سازند».

دانلود پایان‌نامه مدیریت

فروش پایان‌نامه ممنوع

نام نمادین ایرانداک، «گنج دانش» است و شعار آن، «به‌ از گنج دانش به گیتی کجاست». مأموریت بنیادین ایرانداک بر پایه اساس‌نامه و برنامه استراتژیک آن؛ پژوهش، مدیریت اطلاعات علم و فناوری، آموزش، همکاری‌های پژوهشی و اطلاع‌رسانی، و پشتیبانی از سیاست‌گذاری علم و فناوری است که در سازمانی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات، و فناوری و زیر نظر هیئت امنا انجام می‌شود. در این پایگاه تمامی پایان‌نامه‌های مدیریتی و غیرمدیریتی ذخیره شده است و می‌توانید اطلاعات لازم را پیرامون هر پایان‌نامه از آن اخذ کنید.

دانلود پایان‌نامه مدیریت از پایگاه علمی گنج

پایگاه علمی گنج یک زیرشاخه از مجموعه ایران داک است. خلاصه پایان‌نامه‌های فارسی به سادگی از این سایت قابل دستیابی است. پایگاه اطلاعات علمی ایران (گنج)، دستاورد کاربرد فناوری اطلاعات در خدمات مدیریت اطلاعات علم و فناوری در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایرانداک) است. پیشینه این بخش از خدمات ایرانداک به دهه چهل بازمی‌گردد که کار گردآوری، سازمان‌دهی،‌ و اشاعه اسناد علمی و فناورانه در مرکز اسناد علمی آغاز شد. هر چند اکنون بیشترین داده‌های روزآمد گنج از پایان‌نامه‌ها و رساله‌هاست، ولی قلمرو مدیریت اطلاعات علم و فناوری بسیار گسترده است. طرح‌های پژوهشی، پایان‌نامه‌ها،‌ رساله‌ها، پیشنهاده‌ها، پروانه‌های اختراع، گزارش‌های دولتی، همایش‌های علمی، نشریه‌های علمی، مقاله‌های علمی، ناشران علمی، و روزنامه‌ها و همچنین کتاب‌شناسی‌ها، واژه‌نامه‌ها، و فهرست‌های مستند نام‌ها را در بر داشته است.

کار پایگاه اطلاعات علمی ایران، نخستین بار در سال ۱۳۷۰ در رایانه‌های «مین‌فریم» و محیط نرم‌افزار «سی‌دی‌اس‌آی‌اس‌‌آی‌اس» شروع شد. در سال ۱۳۷۳ این پایگاه با فناوری «دایال‌آپ» در شبکه‌ای با نام «صبا» از دور در دسترس کاربران قرار گرفت. سال ۱۳۷۸ بود که اینترنت به ایرانداک وارد شد و دسترسی به گنج نیز در وب فراهم شد. از آن پس‌ با پیشرفت فناوری اطلاعات، این پایگاه نیز قابلیت‌های تازه‌ای یافته است و در گذر زمان، نسخه‌های گوناگونی از آن با فناوری‌های روز به‌کار رفته‌اند. این پایگاه هم‌اکنون مرجع بسیاری از پژوهشگران ایران و جهان است و روزانه بیش از ده هزار کاربر، ده‌ها هزار جست‌وجو در آن انجام می‌دهند. این سامانه بنیان سامانه‌های دیگری در ایرانداک همچون سامانه همانندجو، سامانه پیشینه پژوهش، و برخی از داشبوردهای رصدخانه پژوهش و فناوری نیز هست.

حمایت مالی از پایان‌نامه مدیریت با موضوع پارس مدیر

همچنین پژوهشگران می‌توانند طرح تحقیق خود را پیشنهاد داده و از مزایای زیر بهره‌مند شوند:

  • پرداخت کمک هزینه انجام پایان‌نامه به صورت نقدی و توافقی
  • در اختیار قرار دادن مقالات جدید به صورت رایگان
  • ترجمه مقالات مورد نیاز دانشجو برای انجام پایان‌نامه به صورت رایگان
  • مشاوره در جهت انجام پایان‌نامه به صورت رایگان
  • عضویت فعال در سایت برای دریافت تمامی فایلهای موجود در سایت که نیازمند هزینه هستند

یک لحظه مکث: چرا پایان‌نامه مدیریت را خودتان ننویسید: نوشتن پایان‌نامه بسیار ساده است. خودتان را باور کنید. با مشاوره رایگان و خدمات متعدد پارس مدیر چرا خودتان پایان‌نامه تان را نمی نویسید.

دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند موضوعات جدید مدیریت که مورد مطالعه آن پایگاه علمی-پژوهشی پارس مدیر باشد را از طریق پست الکترونیک Parsmodir@gmail به ا مکاتبه نمایند و در صورت تصویب از مزایای حمایت مالی سایت پارس مدیر برخورد شوند. همچنین می‌توانید با کلیک روی گزینه تماس با ما درخواست خود را مطرح کنید. به جای دانلود پایان‌نامه مدیریت خودتان پایان‌نامه تان را بنویسید. ما در کنار شما هستیم.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله