پایان‌نامه لاتین مدیریت

یکی از مهمترین چالش‌های دانشجویان مدیریت انتخاب موضوع و ایده مناسب برای پایان‌نامه است. در این بخش اطلاعات تعدادی منبع بسیار مناسب و پذیرفته شده لاتین معرفی شده است. این منابع شامل اطلاعات بسیار خوبی در زمینه پروپوزال و پایان‌نامه لاتین مدیریت هستند، در این مطلب سایت‌های خارجی برای دانلود رایگان پایان‌نامه مدیریت و سایر رشته‌ها معرفی شده است. مرجع دانلود پایان‌نامه مدیریت در ایران سایت ایرانداک است. البته در این سایت چکیده و در برخی موارد سی صفحه نخست پایان‌نامه‌های فارسی برای دانلود قرار گرفته است.

حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد پایان‌نامه‌های منتشر شده در دانشگاه‌های معتبر دنیا، به صورت رایگان قابل دانلود می‌باشند. حدود ۱۰ درصد از پایان‌نامه‌ها بنا به درخواست مولف، دانشگاه و  … تا چند سال قابل انتشار به صورت عمومی نمی باشد. سایر پایان‌نامه‌ها از پایگاه معتبری همچون ProQuest قابل دانلود می‌باشند. هزینه تهیه اشتراک این پایگاه بسیار بالاست و معدود دانشگاه‌هایی در ایران به پایان‌نامه‌های ProQuest دسترسی دارند که دسترسی اکثر آنها به صورت موقت و Trial می‌باشد. اما شما می‌توانید به راحتی از طریق ایلرنیکا پایان‌نامه‌های ProQuest را دانلود کنید. شاید با یافتن یک پایان‌نامه خوب ۶۰ تا ۷۰ درصد حجم کار شما برای انجام یک پایان‌نامه عالی کاسته می‌شود.

سایت‌های معتبر دانلود پایان‌نامه لاتین مدیریت

برای دانلود پایان‌نامه لاتین مدیریت می‌توانید از لینک‌های زیر استفاده کنید:

دانلود رایگان پایان‌نامه از پروکوئست

سایت ProQuest امکان دانلود رایگان بخش از پایان‌نامه‌های خود را برای پژوهشگران فراهم کرده است. برای جستجو در پایان‌نامه‌های Open Access پروکوئست به آدرس pqdtopen.proquest.com مراجعه کنید. لازم به ذکر است تمامی پایان‌نامه هایی از پروکوئست که دارای فول تکس می‌باشند. از طریق ایلرنیکا قابل دانلود می‌باشند.

دانلود رایگان پایان‌نامه مدیریت از کشورهای اروپایی

برای دانلود رایگان پایان‌نامه مدیریت کشورهای اروپایی می‌توانید به سایت dart-europe.eu مراجعه کنید. تا کنون امکان دانلود رایگان پایان‌نامه از تعداد زیادی موسسه و دانشگاه در این پایگاه فراهم شده است. از این پایگاه می‌توانید از هزاران عنوان پایان‌نامه مدیریت را رایگان دانلود کنید.

دانلود رایگان پایان‌نامه مدیریت Open Access

برای جستجو و دانلود رایگان پایان‌نامه لاتین مدیریت با دسترسی آزاد سایت oatd.org بسیار مناسب می‌باشد. این پایگاه بیش از ۴ میلیون پایان‌نامه از سراسر دنیا را نمایه کرده است. شما می‌توانید در این پایگاه براساس عنوان، چکیده، مولف و موضوع پایان‌نامه‌های پایان‌نامه مورد نظر خود را جستجو کنید.

دانلود رایگان پایان‌نامه مدیریت از انگلستان

امکان دانلود رایگان پایان‌نامه لاتین مدیریت از انگلستان از سایت ethos.bl.uk فراهم می‌باشد. این پایگاه نزدیک به ۵۰۰ هزار عنوان پایان‌نامه دانشگاه‌های انگلستان، ایرلند و اسکاتلند را نمایه کرده است. متاسفانه امکان دانلود رایگان حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد پایان‌نامه‌های این سایت وجود دارد. برای دانلود مابقی پایان‌نامه‌ها باید هزینه‌ای در حدود ۵۰ پوند جهت اسکن و ارسال پرداخت نمایید. مدت زمان آماده سازی هر پایان‌نامه بین ۲ تا ۳ هفته می‌باشد.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله