کتاب مدیریت دانش

دانلود کتاب مدیریت دانش

دانلود متن کامل کتاب مدیریت دانش به زبان فارسی

عنوان: کتاب مدیریت دانش

نوع فایل : PDF

تعداد صفحات : ۵۲۱ صفحه

متن کامل : موجود است

زبان : فارسی

درباره کتاب مدیریت دانش

رشد دانش در زمان های اخیر بسیار سریع بوده، به گونه‌ای که در قرن بیستم، ۸۰ درصد یافته های فناوری و دانش و نیز ۹۰ درصد تمام دانش‌ها و اطلاعات فنی، در جهان تولید شده است و هر پنج سال و نیم، حجم دانش دو برابر می‌شود. این در حالی است که عمر متوسط آن، کمتر از چهار سال است. به این ترتیب، این تحول باعث ایجاد نگرش جدیدی در مدیریت کسب و کار با نام ” مدیریت دانش” شده است. با دانلود کتاب مدیریت دانش با اصول دانش آشنا شوید.

متن کامل این کتاب توسط سایت ketabfarsi.ir به صورت الکترونیک ارائه شده است. در صورتیکه این انتشار مغایر با اصول اخلاقی ناشر اصلی باشد و ناشر هر زمان عدم رضایت خود را بیان دارد لینک کتاب از پایگاه پارس مدیر برداشته خواهد شد.

امروزه دانش به عنوان « منبعی » ارزشمند و استراتژیک و نیز یک « دارایی » مطرح است و ارائه محصولات و خدمات با کیفیت مناسب و اقتصادی، بدون مدیریت و استفاده صحیح از این منبع ارزشمند، امری سخت و بعضاً ناممکن است. در این نگرش، دانش همچون منبعی ارزشمند در کنار منابع کار، زمین و سرمایه (که پیش تر در اقتصاد مورد توجه بود) به عنوان دارایی پرمایه مطرح شده است. در چنین ساختاری، دیگر صنعت، محور نیست، بلکه محور، دانش است که در آن، دانش‌گران (یا دانش‌کاران، دانش‌وران) به کار مشغولند. با توجه به اهمیت با توجه به اهمیت دانش در دنیای امروز، لازم است قبل از ورود به بحث اصلی مدیریت دانش، به مفاهیم مرتبط با آن پرداخته شود. از این رو با دانلود این کتاب، کلیات و مفاهیم مرتبط با مدیریت دانش را به تفصیل مورد مطالعه قرار دهید.