دانلود نرم‌افزار Expert Choice

نرم‌افزار اکسپرت چویس (Expert Choice) یک برنامه کاربردی جهت محاسبات مقایسه زوجی برای حل مسائل فرایند تحلیل سلسله‌مراتبی است. اکسپرت چویس توانایی انجام محاسبات فرایند تحلیل شبکه ANP را ندارد. همچنین این نرم‌افزار با مقادیر قطعی قابل انجام است و توانایی انجام محاسبات فازی را ندارد. لینک دانلود نسخه کامل نرم‌افزار اکسپرت چویس ارائه شده است.

دانلود نرم‌افزار اکسپرت چویس Expert Choice 11

پسورد: parsmodir.com

شماره سریال نسخه شماره ۱۱ اکسپرت چویس در فایل دانلود موجود است.

دانلود نسخه کامل نرم‌افزار Expert Choice

اکتیوکردن نسخه کامل اکسپرت چویس

پس از دانلود نسخه کامل Expert choice فایل‌ها را از حالت زیپ خارج کنید. در پوشه ایجاد شده فایل نصب نرم‌افزار را اجرا کنید. زمانیکه عملیات نصب تکمیل شد نرم‌افزار را اجرا نکنید. به پوشه محتویات فایل زیپ شده برگردید و وارد پوشه crack شوید. فایلی که در این پوشه قرار دارد را کپی کرده و به پوشه‌ای که نرم‌افزار را نصب کرده‌اید منتقل کنید. معمولا نرم‌افزارها در درایو C نصب می‌شوند.

دانلود نسخه قدیمی اکسپرت چویس

در صورتیکه سرعت اینترنت شما پائین است یا به هردلیلی می‌خواهید از نسخه Expert choice 9 استفاده کنید نسخه شماره ۹ نرم‌افزار با حجم ۷MB از لینک زیر قابل دانلود است. شماره سریال این نرم‌افزار نیز ارائه شده است. این کار از لحاظ اخلاقی درست نیست ولی چون سایت اکسپرت چویس کاربران ایرانی را تحریم کرده است ناچاریم.

شماره سریال نسخه شماره ۹ اکسپرت چویس در فایل دانلود موجود است.

دانلود نسخه ۹ نرم‌افزار Expert Choice

آموزش تصویری نرم‌افزار Expert choice

جزوه آموزش کامل نرم‌افزار اکسپرت چویس به صورت کاملا تصویری و به زبان فارسی تهیه شده است. با استفاده از جزوه آموزش نرم‌افزار اکسپرت چویس مسائل فرایند تحلیل سلسله‌مراتبی را حل نکنید زندگی کنید.

هدف: آموزش کاربردی Expert choice

محتویات: ۳۰ صفحه آموزش تصویری

زبان: فارسی

فرمت فایل: PDF قابل دانلود

شرکت اکسپرت چویس در سال ۲۰۱۶ پشتیبانی از این نرم‌افزار را به پایان رساند. در حال حاضر این شرکت به ارائه مشاوره‌های تخصصی در زمینه تصمیم‌گیری گروهی مشغول است. با این وجود به نظر می‌رسد هنوز دانشجویان و پژوهشگران ایرانی به این نرم‌افزار بسیار علاقه‌مند هستند. اگرچه نرم‌افزار Super Decision توانایی حل مسائل فرایند تحلیل سلسله‌مراتبی را دارد اما در جوامع دانشگاهی کشور مقاومت وجود دارد. پیشنهاد می‌شود به جای استفاده از این نرم‌افزار به استفاده از سوپردسیژن اقدام کنید.

3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله