دانلود نرم افزار Expert Choice

دانلود نرم افزار اکسپرت چویس Expert Choice 11

نرم افزار اکسپرت چویس Expert Choice ویژه محاسبات مقایسه زوجی با مقادیر قطعی برای تکنیک فرایند تحلیل سلسله مراتبی است. اکسپرت چویس Expert Choice برای فرایند تحلیل سلسله مراتبی AHP طراحی شده است و توانایی انجام محاسبات فرایند تحلیل شبکه ANP را ندارد. لینک دانلود نرم افزار Expert Choice نسخه کامل ارائه شده است.

لینک دانلود نسخه کامل نرم افزار Expert Choice

پسورد: parsmodir.com

شماره سریال نسخه شماره ۱۱ اکسپرت چویس در فایل دانلود موجود است.

| برای دانلود باید عضو شوید

اکتیوکردن نسخه کامل اکسپرت چویس

پس از دانلود نسخه کامل Expert choice فایلها را از حالت زیپ خارج کنید. در پوشه ایجاد شده فایل نصب نرم افزار را اجرا کنید. زمانیکه عملیات نصب تکمیل شد نرم افزار را اجرا نکنید. به پوشه محتویات فایل زیپ شده برگردید و وارد پوشه crack شوید. فایلی که در این پوشه قرار دارد را کپی کرده و به پوشه ای که نرم افزار را نصب کرده‌اید منتقل کنید (معمولا نرم افزارها در درایو C نصب می شوند).


دانلود نرم افزار Expert Choice – دانلود نسخه قدیمی اکسپرت چویس

در صورتیکه سرعت اینترنت شما پائین است یا به هردلیلی می‌خواهید از نسخه Expert choice 9 استفاده کنید نسخه شماره ۹ نرم افزار با حجم ۷MB از لینک زیر قابل دانلود است. شماره سریال این نرم افزار نیز ارائه شده است. این کار از لحاظ اخلاقی درست نیست ولی چون سایت اکسپرت چویس کاربران ایرانی را تحریم کرده است ناچاریم.

شماره سریال نسخه شماره ۹ اکسپرت چویس در فایل دانلود موجود است.

| برای دانلود باید عضو شوید

دانلود جزوه آموزش تصویری نرم افزار Expert choice

جزوه آموزش کامل نرم افزار اکسپرت چویس Expert choice به صورت کاملا تصویری و به زبان فارسی تهیه شده است. با استفاده از جزوه آموزش نرم افزار Expert choice مسائل فرایند تحلیل سلسله مراتبی را حل نکنید زندگی کنید.

| برای دانلود باید عضو شوید