مدیریت ارتباط با مشتری فازی

ترجمه مقاله استفاده از زبان پرس و جوی (پرسمان) طبقه بندی فازی برای مدیریت ارتباط با مشتری

ترجمه مقاله مدیریت ارتباط با مشتری فازی

ترجمه تخصصی با کیفیت بالا توسط پارس مدیر

ترجمه چکیده مقاله مدیریت ارتباط با مشتری فازی

یک چالش کلیدی برای شرکت‌ها این است که روابط با مشتری را به عنوان یک دارایی مدیریت کنند. برای ایجاد ابزاری مناسب برای تجزیه و تحلیل روابط با مشتری، ترکیبی از پایگاه داده‌های رابطه‌ای و منطق فازی ارائه شده است. زبان پرس و جوی طبقه بندی فازی به بازاریابان این اجازه را می‌دهد تا انصاف (حقوق) با مشتری را بهبود بخشند، برنامه‌های وفاداری مشتریان را راه اندازی کنند، سفارشی سازی انبوه را خودکار سازند و کمپین‌های بازاریابی را اصلاح نمایند.

واژگان کلیدی: طبقه بندی فازی، پایگاه داده ی رابطه ای، زبان پرس و جو، حقوق مشتریان، مدیریت ارتباط با مشتری

پایگاه داده و ابهام

در عمل سیستم‌های اطلاعاتی اغلب بر اساس مجموعه داده‌های بسیار بزرگی هستند و بیشتر در پایگاه داده‌ای رابطه‌ای ذخیره می‌شوند. با توجه به اطلاعات بیش از حد، تجزیه و تحلیل این مجموعه‌ها و تصمیم‌گیری‌های بازاریابی بسیار مشکل می‌باشند. پایگاه داده یک بخش کلیدی در مدیریت ارتباط با مشتری فازی است.

به منظور ایجاد ابزاری برای تجزیه و تحلیل روابط با مشتری، ترکیبی از پایگاه داده‌های رابطه‌ای و منطق فازی ارائه شده است. از جمله تجزیه و تحلیل خوشه‌ای یا رگرسیون، استفاده از مقادیر غیر عددی را قادر می‌سازد و  مفهوم متغیرهای زبانی را معرفی می‌کند. استفاده از اصطلاحات و متغیرهای زبانی منجر به یک فرایند پرس و جوی انسان محور تر خواهد شد. ابزار، پیچیدگی داده‌های مشتری را کاهش می‌دهد و اطلاعات پنهان باارزش را از طریق یک طبقه بندی فازی اقتباس می‌کند.

توجه: تنها در صورت اعتماد به پارس مدیر اقدام به خرید نمایید.

دانلود مقاله اصل لاتین

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله