پرسشنامه بازاریابی پیامکی

دانلود پرسشنامه بازاریابی پیامکی دارای روایی، پایایی، منبع استاندارد و شیوه تفسیر

نوع فایل: ورد

منبع: استاندارد

شیوه تفسیر: دارد

روایی و پایایی: دارد

تعریف مفهومی و عملیاتی: دارد

تعداد سوالات: ۲۹ گویه با طیف لیکرت ۵ درجه

هدف : بررسی پذیرش پیامک‌های تبلیغاتی در میان کاربران تلفن همراه شهر تهران

ابعاد: تمایل به استفاده از پیامک‌های تبلیغاتی، ادراک از سهولت استفاده، ادراک از سودمندی، تمایل به استفاده از نوآوری، اعتماد، هنجارهای ذهنی، ادراک از سودمندی اطلاعاتی، ادراک از سودمندی سرگرمی، تمایل ذاتی به اعتماد.

تعریف مفهومی پرسشنامه بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی (SMS Marketing) یکی از کم‌هزینه‌ترین و پربازده‌ترین روش‌های بازاریابی است. شما در این روش از طریق ارسال پیامک به مخاطبان خود آن‌ها را در جریان جشنواره‌ها، تخفیفات، اخبار، رویدادها و… قرار می‌دهید. بازاریابی پیامکی در حقیقت یک شیوه بازاریابی و بسیار شبیه بازاریابی ایمیلی است که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد تا از طریق سامانه پیامکی به مشتریان خود پیام‌های بازاریابی و یا پیام‌های عمومی به صورت انبوه ارسال کنند. درحقیقت بازاریابی پیامکی، راه کاملا مدرنی برای برقراری ارتباط با مشتریان است.

بازاریابی پیامکی یکی از انواع بازاریابی موبایلی و در حوزه بازاریابی دیجیتال است. این پیام‌های بازاریابی می‌تواند به شیوه‌های متفاوتی از قبیل پیامک تبلیغاتی، راه اندازی محصولات، خطوط جدید، فروش، پیشنهادات و موارد دیگر ارسال شود. در دنیای تجارت مدرن، راه‌های زیادی برای بازار و تبلیغ کسب‌وکارها وجود دارد. بازاریابی پیامکی یک راه دیگر آن محسوب می‌شود.

در این دنیای مدرن امروز که مردم می‌خواهند روبه جلو گام برداشته و به سرعت ارتباط برقرار کنند، آنها به دنبال راهی هستند که برای آنها مناسب، سریع و راحت بوده و با شیوه زندگی آنها سازگار باشد. دقیقا به همین دلیل است که بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس در حال حاضر در میان مشتریان و کسب‌وکارها بسیار محبوب است. مطالعه پرسشنامه بازاریابی اینترنتی و پرسشنامه بازاریابی دیجیتال در این زمینه مفید هستند.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله