پرسشنامه بازاریابی پیامکی

دانلود پرسشنامه بازاریابی پیامکی

فایل ورد پرسشنامه بازاریابی پیامکی و پذیرش پیامک‌های تبلیغاتی

هدف : بررسی پذیرش پیامک‌های تبلیغاتی در میان کاربران تلفن همراه شهر تهران

منبع معتبر : دارد

روایی و پایایی : دارد

تعریف مفهومی و عملیاتی : دارد

تعداد سوالات: ۲۹ گویه با طیف لیکرت ۵ درجه

ابعاد: تمایل به استفاده از پیامک‌های تبلیغاتی، ادراک از سهولت استفاده، ادراک از سودمندی، تمایل به استفاده از نوآوری، اعتماد، هنجارهای ذهنی، ادراک از سودمندی اطلاعاتی، ادراک از سودمندی سرگرمی، تمایل ذاتی به اعتماد.

3000 تومان – خرید

تعریف مفهومی بازاریابی پیامکی

بازاریابی پیامکی (SMS MARKETING) یکی از کم‌هزینه‌ترین و پربازده‌ترین روش‌های بازاریابی است. شما در این روش از طریق ارسال پیامک به مخاطبان خود آن‌ها را در جریان جشنواره‌ها، تخفیفات، اخبار، رویدادها و… قرار می‌دهید. بازاریابی پیامکی در حقیقت یک شیوه بازاریابی و بسیار شبیه بازاریابی ایمیلی است که به کسب و کارها اجازه می دهد تا از طریق سامانه پیامکی به مشتریان خود پیام های بازاریابی و یا پیام های عمومی به صورت انبوه ارسال کنند.

این پیام های بازاریابی می تواند به شیوه های متفاوتی از قبیل پیامک تبلیغاتی ، راه اندازی محصولات ، خطوط جدید ، فروش ، پیشنهادات و موارد دیگر ارسال شود.
در دنیای تجارت مدرن، راه های زیادی برای بازار و تبلیغ کسب و کارها وجود دارد. بازاریابی پیامکی یک راه دیگر آن محسوب می شود. درحقیقت بازاریابی پیامکی، راه کاملا مدرنی برای برقراری ارتباط با مشتریان است.

در این دنیای مدرن امروز که مردم می خواهند روبه جلو گام برداشته و به سرعت ارتباط برقرار کنند، آنها به دنبال راهی هستند که برای آنها مناسب، سریع و راحت بوده و با شیوه زندگی آنها سازگار باشد. دقیقا به همین دلیل است که بازاریابی پیامکی از طریق پنل اس ام اس در حال حاضر در میان مشتریان و کسب و کارها بسیار محبوب است. مطالعه پرسشنامه بازاریابی اینترنتی و پرسشنامه بازاریابی دیجیتال در این زمینه مفید هستند.